Publiczne Prawo Gospodarcze zarys Wykładu Br

Wydawnictwo: Branta
biznes, finanse

Książka Publiczne prawo gospodarcze omawia normy, które regulują relacje zachodzące pomiędzy zasadami właściwymi dla nieskrępowanej zasady wolności gospodarczej, a jej publicznoprawną reglamentacją, wypływającą z ustaw tradycyjnie wchodzących w zakres przedmiotu publiczne prawo gospodarcze. Rozległość problematyki, jaką zajmuje się publiczne prawo gospodarcze, wymaga wielu rodzajów aktów prawnych. Książka ta zawiera krótką charakterystykę jedynie podstawowych aktów. Stanowią one trzon regulacji

Tomasz | 2012-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2012