Ja wygrywam ty wygrywasz Niezbędnik negocjatora

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Umiejętność negocjowania jest niezbędna w każdej niemal sytuacji w życiu i w działalności zawodowej. Negocjacje to seria manewrów, które wykonujemy w celu uzyskania jak najlepszego porozumienia dla siebie lub naszej organizacji.Negocjacje powinny prowadzić do rozwiązania satysfakcjonującego obie strony, uwzględniającego ich uzasadnione interesy do rozwiązania typu win-win. Negocjacje oparte na ustalonych standardach to sposób pracy, który pomaga zbudować silne, trwałe relacje i zwiększyć zaufanie zarówno do ciebie, jak i twojej firmy.Ja wygrywam, ty wygrywasz to książka wypełniona przydatnymi ćwiczeniami, studiami przypadku i praktycznymi radami, które naprawdę zmienią twój styl pracy. Pokaże ci ona jak: * skutecznie się przygotować * zrozumieć motywację własną i drugiej strony * zbudować wzajemne zrozumienie * wsłuchać się w mowę ciała * komunikować się jasno i efektywnie Ja wygrywam, ty wygrywasz to książka pobudzająca do myślenia, inspirujący przewodnik po negocjowaniu opartym na ustalonych zasadach. Pomoże ci uzyskać doskonałe wyniki bez narażania na szwank swojej zawodowej etyki.

Chaoticreader | 2016-10-12
yooon7 | 2015-08-25