Okładka książki Samoloty bombowe II wojny światowej

Samoloty bombowe II wojny światowej

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Skrzydlatej Polski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Adam
7 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Z książki:
Omówiono ważniejsze typy samolotów bombowych budowanych seryjnie i użytkowanych w walce na frontach II wojny światowej. Przedstawiono rozwój samolotów bombowych na tle kształtujących się teorii operacyjno-taktycznych lotnictwa, sytuację w okresie międzywojennym, stan uzbrojenia czołowych mocarstw lotniczych oraz udział lotnictwa bombowego na poszczególnych frontach walki.

Gdzie kupić?

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica