Słodkie niebo

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Mostly married
Ursusek

Zaskoczony Lucas Holbrook, książę Wakefield, budzi się rano w ramionach ogniowłosej szkockiej piękności. Śliczna Charity stanowczo twierdzi, że od dwunastu miesięcy jest jego prawowitą małżonką. Książę jednak nie pamięta ceremonii zaślubin, nie pamięta także czasu spędzonego na farmie w Śzkocji, z dala od swej rodowej posiadłości. Przed rokiem - jak opowiada mu żona - kiedy fale wyrzuciły go rannego z morza, a Charity uratowała mu życie, nie pamiętał nawet własnego imienia. Teraz Lucas postanawia jak najszybciej wrócić do rodziny i do narzeczonej, która na niego czeka. Charity kocha Luke'a, pewna też jest jego wzajemności i aby ocalić małżeństwo, układa niezwykle śmiały plan...

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2005

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-239-7

zuza014 | 2012-06-04
Przeczytana: 25 maja 2012

Potrzebowałam koniecznie jakiegoś przesadnego romansu, bo nauka daje mi powoli w kość. Ten był świetnym lekarstwem, pochłonęłam go natychmiast. :)

Antonina Jagoda | 2016-09-18
Calebornia | 2016-04-22