Samotny tata

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Single dad
Avadoro

Ariel zawsze lubiła dzieci i nawiązywała z nimi świetny kontakt. Nie urodziła własnych, gdyż dotąd nie spotkała godnego zaufania mężczyzny, z którym chciałaby je mieć. Rozwiedziony ojciec trójki urwisów, Josh Penoyer, od pierwszej chwili zrobił na niej ogromne wrażenie. Był taki przystojny, pełen ciepła i oddany pozbawionym matki maluchom. On jednak nie wierzył, by piękna, wykształcona kobieta zdecydowała się na związek z niezamożnym, obarczonym rodziną robotnikiem. Jego dzieci postanowiły wziąć sprawę w swoje ręce...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Kocia_matka | 2017-06-18
Na półkach: Olimpiada czytelnicza
Przeczytana: 18 czerwca 2017

No! Takie Harlequiny to ja lubię! :D
Tytułowy samotny tata to Josh Penoyer, którego opuściła żona, na dodatek zostawiając mu trójkę uroczych łobuzów, które pragną ciepła i miłości matki.

Na drodze tego pana staje Ariel Lindstrom - samotna kobieta, nie wierząca w instytucję małżeństwa. Do spotkania tych dwojga doprowadziła córka Josha - Zabijaka - to ona, wraz z braćmi, postanawia połączyć los tych dwojga dla obopólnej korzyści.

Tylko jest haczyk - a w zasadzie dwa. Josh szuka kobiety, która nie jest delikatna i poradzi sobie z jego zwariowanymi dziećmi, natomiast Ariel nie pragnie małżeństwa i boi się, że sobie nie poradzi.

Na szczęście dzieciaki już wiedzą jak to naprawić :)

Polecam bardzo fajne czytadło na upalny dzień - sama pochłonęłam je w kilka godzin :) Poprawa humoru gwarantowana!

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

Barbara894 | 2017-10-08
| 2017-07-23