Drżenie, drgania i podrygi.Wierszyki z głoską r

Wydawnictwo: Innowacje
83-88704-46-X
dla dzieci, logopedia, wiersze
poezja
Maja

Wiersze Ewy Dembiniok przeznaczone są dla szerokiego kręgu odbiorców. Ich język nacechowany jest wzmocnieniami z dziedziny logopedii. Zadaniem tych wierszy jest wyrównanie braków w dziedzinie dykcji i wymowy tym, którzy chcą wypowiadać się łatwo i wyraźnie. Zeszyt oprócz wierszy zawiera ćwiczenia dydaktyczne, które skierowane są do dzieci klas I - IV szkoły podstawowej. Mogą one być...

Zeszyt oprócz wierszy zawiera ćwiczenia dydaktyczne, które skierowane są do dzieci klas I - IV szkoły podstawowej. Mogą one być wykorzystywane w ramach zespołów dydaktyczno-wyrównawczych, a także przez logopedów i pedagogów w trakcie zajęć. Ukierunkowana praca z dzieckiem, stymulowanie do słuchania nie tylko poprawi funkcje słuchowe, ale będzie okazją do kontaktu słownego, którego dzisiaj tak bardzo brakuje.

Art_emida | 2011-04-30
Maja | 2010-09-05