Diament nie oszlifowany. Odkryj swoje możliwości,spełnij swoje marzenia

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Wydawnictwo: Medium
Diamond in the Rough
83-8675-577-6
biznes, finanse

Każdy z nas jest nie oszlifowanym diamentem,surowym kamieniem,któremu trzeba nadać blasku.Każdy ma w sobie potencjał pozwalający odnieść wspaniały sukces.Książka Barry`ego Farbera, oparta na wywiadach ze znanymi ,amerykańskimi ludzmi sukcesu,pokazuje,jak można samodzielnie dojśc do zwycięstwa i jak się w nim spełnić.Autor pozwoli Ci odkryć w sobie zdolności,których dotąd nawet sobie nie uświadamiałeś, a pózniej zmienić je w skuteczne narzędzia osiągania szczęścia, harmonii i satysfakcji zarówno na drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym.Dzięki niej dowiesz się:
-jak rozwijać naturalną potęgę własnego umysłu i rozbudzać w sobie moc twórczą
-dlaczego pasja nic nie znaczy bez odwagi
-jak pozytywna postawa wobec rzeczywistosci wpływa na kształt naszego życia.
Poznasz także:
-wartość porażki
-"chemię"zaufania
-siedem kroków wytyczenia celu i wiele innych znakomitych pomysłów.

mariola | 2016-10-24
fiendishfiancee | 2016-01-01