Pan Rurak

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
Pan, Rurak
dona

"Pan Rurak" opowiada o miłości rodziców. W życiu Madzi pojawia się malutki braciszek. Dziewczynka ma wątpliwości, czy nadal jest kochana. Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek "Z supełkiem" pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

SP1 | 2016-06-09
Przeczytana: 04 maja 2016