Świąteczne słodkości

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-352-1
Świąteczne, słodkości
dona

Czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku przyprawia o zawrót głowy prawie każdą panią domu. Z zamieszczonych w najnowszym tomiku Biblioteczki Poradnika Domowego; ponad osiemdziesięciu receptur na pyszne słodkie wypieki możecie Państwo wybrać i przygotować świąteczne ciasta. Są wśród nich obwarzanki na choinkę, dekoracyjny jeżyk, makowe placki i serniki. A na okres karnawałowych przyjęć autorka proponuje rozmaite faworki i pączki oraz wspaniałe torty, które zadowolą każdego łasucha.

hagne | 2016-05-13
Na półkach: Kulinaria, Posiadam, Przeczytane