Fotografuj ludzi jak profesjonalista

Tłumaczenie: Leszek Pękalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "fabryka obrazu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Photographing People Like A Pro
978-83-7574-158-2
fotografia, hobby, nauka, kurs
hobby
ania_och

Ta książka: - Przedstawia metody i techniki pozwalające otrzymywać profesjonalne zdjęcia ludzi - Dostarcza wyczerpujących porad na temat oświetlenia naturalnego i błyskowego, stosowania łatwo dostępnego wyposażenia i efektywnego użycia prostych technik. - Pokazuje, jak każdy posiadacz aparatu cyfrowego, nie wydając majątku na sprzęt, może osiągnąć rezultaty zarezerwowane zwykle dla...

Ta książka:
- Pokazuje, jak każdy posiadacz aparatu cyfrowego, nie wydając majątku na sprzęt, może osiągnąć rezultaty zarezerwowane zwykle dla ekspertów.
- Obejmuje szeroki zakres zagadnień, od kadrowania przez pracę z dziećmi po wydobywanie osobowości modela.
- W dodatkowym rozdziale na temat Photoshopa omawia krok po kroku 10 cyfrowych technik retuszu portretowego

Simcha | 2012-12-04
Przeczytana: grudzień 2012

Przyjemnie się ogląda. Ale niestety jak dla mnie zdecydowanie za mało wskazówek i informacji - zawartość nie odpowiada tytułowi - nadanemu zdecydowanie na wyrost.

jamczyk | 2016-01-13
Przeczytana: 2011 rok