Kuchnia bez cholesterolu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
83-7404-638-1
Kuchnia, cholesterol
dona

Jest zły i dobry, a to ile go krąży po naszym organizmie zależy głównie od tego, co jemy. Złe wyniki cholesterolowe grożą zawałem lub rozwojem choroby miażdżycowej. Dlatego należy uważać na pokarmy wysokokaloryczne, o nadmiernej ilości tłuszczu. Przeciętny Polak spożywa dziennie więcej mg cholesterolu niż statystyczny europejczyk lub Amerykanin (choć ani biją wszelkie rekordy nieprawidłowego odżywiania). Pora wypowiedzieć walkę niewłaściwym nawykom. W książce jest prawie 200 przepisów na przekąski, zupy, dania obiadowe mięsne lub rybne, desery i słodycze. Pyszności! A jak przyjemnie, że niegroźne dla zdrowia.

Siuks | 2014-10-19
Na półkach: Chcę przeczytać, Poradnik