Złoty potok

Wydawnictwo: Arkady
83-213-4357-0
Złoty, potok
dona

Kto zna tajemnice przyrody, kto zna język, którym przyroda mówi, skarby, które kryje? Złote potoki płyną w wielu stronach świata i wszędzie są dzielni chłopcy, mądre kamienie, odważne ryby, uczynne sroki i rącze konie. Wszędzie też można spotkać złote serca, serca czułe dla ludzi i dla przyrody, stale spragnionej naszej troski. Bohaterowie tej opowieści chcieliby, podobnie jak autor, aby pięknych złotych potoków było jak najwięcej.

carola13 | 2011-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2011