O cyfraczku szperaczku

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
cyfraczku, szperaczku
dona

"Raz w miasteczku Cyferkowców, dzielnych zuchów - działaniowców, Burmistrz Cyfron rzekł do syna: - Mój cyfraczku, już godzina Twej podróży w świat wybiła". Tak zaczyna się świetna rymowana bajka, którą wyszperałem z zakurzonej skrzynki na strychu, przeglądając szpargały z dzieciństwa. Autor w zabawny i uroczy sposób przedstawia w niej prawa fizyki. Całości dopełniają genialne ilustracje...

"Raz w miasteczku Cyferkowców,
dzielnych zuchów - działaniowców,
Burmistrz Cyfron rzekł do syna:
- Mój cyfraczku, już godzina
Twej podróży w świat wybiła".
Tak zaczyna się świetna rymowana bajka, którą wyszperałem z zakurzonej skrzynki na strychu, przeglądając szpargały z dzieciństwa. Autor w zabawny i uroczy sposób przedstawia w niej prawa fizyki. Całości dopełniają genialne ilustracje Andrzeja Kapicy.

bona | 2012-09-04
Na półkach