Dyskusje o książce Miecz Przeznaczenia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Proszę o okładkę z samurajem.
1 dzień temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
"Mistrz i Małgorzata" w 60 sekund
I to jest bląd. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Dyskusja powinna być merytoryczna, bez osobistych wycieczek. Jeżeli ktoś tego nie potrafi, to świadzczy o jego poziomie. Szkoda, że osoby mogące coś ciekawego powiedzieć milkną, a dyskusja schodzi do poziomu "budki z piwem", lub dzieciaka, którego jedynym argumentem jest: "jesteś głupia". Milknąc przyzwalamy aby takie...
wymienię/sprzedam (grudzień 2014)
| | | | | | | | | | | | każda po 10zł lub kilka razem to wtedy cena do uzgodnienia :) zainteresowanych proszę o wiadomość lub maila: poplawska.mail@gmail.com
9 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2014)
Wymiana za książki z półki "Wymienię sprzedam" lub NIEKTÓRE z półki "Posiadam":  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Ars Dragonia  Blask  Cień i kość  Cieniorodni  Córka łowcy demonów
41918
Pokazuje 6 z 14