Bardzo ilustrowana historia wynalazków

Tłumaczenie: Dariusz Kuwik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bardzo ilustrowana historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
The Story of Inventions
wynalazki, konstruktorzy, naukowcy
ola

Tostery, toalety i telewizja, komputery, samochody i tabliczki czekolady, samoloty, a nawet dżinsy... Te oraz wiele innych urządzeń oraz przedmiotów codziennego użytku służy Ci dziś dzięki temu, że ktoś wpadł na genialny pomysł. Niektóre powstawały metodą żmudnych prób i błędów, inne przez czysty przypadek. Książka ta prezentuje fascynujące dzieje wynalazków, bez których trudno obecnie wyobrazić sobie życie- od koła po skomplikowane współcześnie gadżety.

źródło opisu: Papilon, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kalina | 2011-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2011

Bardzo nie wciąga, aczkolwiek nie jest zła. Ładna, edukacyjna książeczka, godna polecenia.

Daniel Sługocki | 2012-11-13

Najlepsza książka o nauce i wynalazkach jaką kiedykolwiek czytałem! Zabawne,ciekawe i jeszcze te obrazki!

jagular | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016