Dyskusje o książce Bramy raju

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Dawne lektury szkolne
Wiersz po  śmierci Stalina napisała też Szymborska i jakoś to jej w dostaniu Nobla nie zaszkodziło. Unikanie Nocy i dni mogło wynikać z innej przyczyny, to nie jest lektura dla ludzi w wieku licealnym, żeby zrozumieć i docenić trzeba mieć  przynajmniej z kilka lat jakiegoś związku z drugą osobą za sobą.
27 tyg. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
3 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (PAŹDZIERNIL 2019)
 Psychoterapia dziś Rozmowy  Wykluczeni  Maria Curie  One płoną j[bookCover]4882887aśniej[/bookCover]  Czasem czuły, czasem barbarzyńca  Pięć toastów Hannigana[/bookCover[bookCover]168846
4 lata temu
Najdziwniejsze książki świata
Czy do tej dyskusji może zakwalifikować się cała biblioteka? Proponuje Bibliotekę Ksiąg Drzewnych do obejrzenia w Muzeum Diecezjalnym w Sandomierzu. tekst poniżej ze strony http://www.domdlugosza.sandomierz.org/skarb5.htm Biblioteka Ksiąg Drzewnych z 1 połowy XIX w. Kolekcja liczy obecnie ponad 100 ksiąg drzewnych, wykonanych z różnych gatunków drzew i krzewów, jakie...
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9