Elementarz świętego Franciszka. Dla wszystkich, którzy mieszkają na całym świecie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
83-08-03290-7
Inne
Kamulka84

W serii naszych elementarzy tym razem drogi życia godnego pokazuje święty Franciszek. W jego pismach znaleźć można myśli o miłości, Bogu, radości, wierze, władzy i wolności. Wybrał je franciszkanin-poeta, badacz duchowości franciszkańskiej i wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego Franciszkanów w Krakowie. Zafascynowany osobowością świętego, oferuje współczesnemu czytelnikowi to, co w tej postaci najcenniejsze, a do życia niezbędne: dobroć, miłość i pogodę ducha.

piega | 2014-01-12
Agi | 2013-06-12