zarządzanie projektem szkoleniowym

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Skazani na rozwój! Praca menedżera projektów kompleksowe projektowanie szkoleń na światowym poziomie Szkolenia otwarte, warsztaty MBA, outdoor i inne organizacja każdego rodzaju działań treningowych Od żółtodzioba do wyjadacza zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i dla różnych grup zawodowych Sprawdzone wzorce prezentacja prawdziwych polskich przypadków i konkretnych projektów Człowiek uczy się przez całe życie.

wojtek | 2015-03-22
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać