Scooby-Doo! i Ty: Na tropie Upiornego Psa

Scooby-Doo! and You: The Case of the Haunted Hound
978-83-7254-958-7
scooby, dla dzieci
Shim

Oto trzymająca w napięciu opowieść o zaskakujących wydarzeniach, które zakłóciły urlop członkom Tajemniczej Spółki. Młodzi detektywi jadą na kilka dni do pensjonatu „Pod Upiornym Psem”. Na miejscu okazuje się, że nazwa nie wzięła się znikąd – w pensjonacie naprawdę można spotkać Upiornego Psa! Uwagę Freda i jego przyjaciół przykuwają jednak dziwne ślady, które ów pies zostawia za sobą. Masz jakieś podejrzenia? Spróbuj sam rozwiązać tę zagadkę! Skorzystaj z notatnika zamieszczonego na naszej stronie!

Reading_is_sexyy | 2012-10-28

Książki z serii Scoobie doo bardzo mi się podobały, gdy byłam młodszą dziewczynką. Z zapałem oglądałam bajki a na widok książeczek niezmiernie się ucieszyłam. Czułam się wtedy jak mały detektyw, który pomagał przyjaciołom z tajemniczej spółki rozwiązać kolejną upiorną zagadkę. :)

Perc | 2011-05-17

Lekka, banalna książka, ot co. Ale przyjemna ;)

Kulka123 | 2015-12-29
zlatawiecz | 2014-03-21