Okładka książki Jaguar w ciele, motyl w sercu Ya'acov Darling Khan
Okładka książki Jaguar w ciele, motyl w sercu
Ya'acov Darling Khan Wydawnictwo: CoJaNaTo filozofia, etyka
filozofia, etyka
Jaguar in the body, butterfly in the heart
CoJaNaTo
2023-07-03
2023-07-03
Roger Urbanowicz
szamanizm autobiografia życie duchowe poszukiwania duchowe świadome życie

Szaman uczy jak pozbywać się starych lęków, tłumaczyć sobie traumy z dzieciństwa, okazywać sobie samemu cierpliwość podczas pracy z własną psychiką, by nauczyć się tego, co jest prawdziwe a co stanowi wytwór wyobraźni. Wskazówki zawarte w lekturze pomogą w rozwijaniu samoświadomości. Całość stanowi uzdrawiającą podróż po świecie i zakamarkach własnego umysłu, połączoną z rdzennymi praktykami szamańskimi. Na końcu lektury po lekkim podsumowaniu Ya'acov dołączył odnośniki do książek i linki do stron internetowych dla osób zainteresowanych dalszym zgłębianiem tajników szmańskich tajemnic.

Witajcie dziś przychodzę do Was z nietypową książka. Generalnie jak tylko ja zobaczyłam to wiedziałam że muszę ją koniecznie przeczytać bo okładka jest cudna a sama w sobie tematyka jest taka jak naprawdę cenię ✨
Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo_cojanato mogę Wam przybliżyć ta magiczna książkę.

Jaguar w ciele, motyl w sercu

Ta książka jest przykładem niesamowitej przygody oraz przemiany człowieka który w końcu trafił w miejsce swojej wewnętrznej mocy.
Nie spodziewałam się że tak dogłębnie poruszy mnie opowieść człowieka który był w każdych zakątkach świata by odnaleźć cząstkę siebie, by znaleźć cel swojego istnienia. Jest dosłownie szczera aż do bólu. Razem z autorem książki przechodzimy przez cały jego cykl. Jak zgłębia nauki, jak przechodzi przez ciężkie drogi w swoim życiu, jak bardzo trzeba wierzyć i starać się by uchwycić to co się pragnie. On od zawsze czół że chce być Szamanem, że chce uzdrowić nie tylko siebie ale i nauczą innych jak stać się kimś nowym, jak przejść gruntowną przemianę zaczynając tak naprawdę od podstaw swojego jestestwa.
Jego starania i upór nie poszły na marne gdyż dostał uznanie plemion i ludów rdzennych a w obecnych czasach jest to dosłownie wyczyn.
Szaman to nie jest wymysł czy jak ktoś powie magiczne zabawy, to jest droga w pełni harmonii swojego wnętrza, trzeba słuchać swojego ciała by nasz świat stał się lepszy niż jest obecnie. Przez różne zajścia w życiu jesteśmy nie tylko kłębkiem nerwów ale również nasze wnętrze jest poszarpane na milion kawałków. Jeśli nie znajdziemy swojej drogi, nie przepracujemy i nie zrozumiemy co tak naprawdę tworzyć w życiu nie uda nam się w pełni odzyskać kontroli ani nie uda nam się uzdrowić ran których nie widać gołym okiem.
Jestem zachwycona ilością informacji, ogólnym wsparciem jakie daje autor innym. Stał się tym kim zawsze chciał być a teraz pomaga innym przejść ta samą drogę i naucza innych kim naprawdę jesteśmy ✨
Książka jest napisana całą gamą emocji, nie zabraknie tu też humoru oraz dużych pokładów inspiracji dla każdego kto chce je znaleźć✨
Ta książka mnie dosłownie przyciągnęła jak magnes ✨ cytaty i okładka 🤩 i ogólnie świetna atmosfera która dosłownie emanuje✨

Ta książka jest...

#jaguarwcielemotylwsercu przyciągnął mnie okładką. Moja miłość do kotów wszelkiego rodzaju nie mogla przejść obok tego widoku obojętnie.

Opis również mocno zachęcał - świat szamanów gdzieś tam w głębi od dawna mnie pociągał. Uwielbiam kontakt z naturą, wierzę w duchy i moc, która czuwa nad losami świata.

Ta książka to trochę biografia, trochę ksiazka przygodowa, czasem możemy mieć wręcz wrażenie, że fantastyka.

Na pewno jest to coś niebanalnego, wprowadzającego nas do świata tak odmiennego od naszej codzienności - a jednocześnie toczącego się tuż obok.

To, co spotyka autora tej książki zachwyca i chwilami przeraża. Zmienia poglądy, skłania do przemyśleń i pokazuje jak niewiele wiemy.

Dla wielu może wydać się bujdą, ja jednak wierzę, że autor wszystko to przeżył, odczuł i zobaczył. Wierzę, że świąt wykracza o wiele mocniej poza przyziemne schematy, którymi karmieni jesteśmy na codzień.

Myślę, że warto sięgnąć po ten tytuł z otwartym umysłem i dać się ponieść naszemu Szamanowi przez historię pełną snów, duchów ziemi, rytuałów i ceremonii, aby na końcu odnaleźć w tym wszystkim cząstkę siebie.

Ta książka to trochę biografia, trochę ksiazka przygodowa, czasem...

• I. DUCHOWOŚĆ
  • Must read
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Jaguar w ciele, motyl w sercu