Pako Początek

Okładka książki Pako Początek Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Pako Początek
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: JakBook Cykl: Gangsta Paradise (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
Gangsta Paradise (tom 2.5)
JakBook
2023-04-23
2023-04-23

Okładka książki Siła wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła życia Agnieszka Lingas-Ło...

Okładka książki Siła przetrwania Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła przetrwania Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła miłości Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Kiedy nadejdzie burza Agnieszka Lingas-Łoniewska, Magdalena Łoniewska
Kiedy nadejdzi... Agnieszka Lingas-Ło...

Te wydane po pewnym czasie "Początki" nie wiem co miały na celu. Uzupełnienie historii bohaterów z części głównej? No nie do końca, bo w moim odczuciu ta książka za wiele nie wniosła do już mi znanej historii bohaterów. Jeden plus, że jest to krótki, ale mimo to uważam, że te tomy "uzupełniające" są zazwyczaj słabym pomysłem, które nabijają ilość wydanych książek a niekoniecznie ich jakość.
Ocenę daję ciut wyższą z sentymentu i szacunku do autorki, ale naprawdę można spokojnie pominąć te trzy dodatkowe książki o "Początkach" bohaterów.

Super emocje ;)

Super emocje ;)

26/2023

Krótkie opowiadanie dopełniające historie Pako.

26/2023

Krótkie opowiadanie dopełniające historie Pako.

Nie przepadam za Mikołajek Krawczykiem, dlatego unikam książek czytanych przez niego. Tu zrobiłam wyjątek, bo krótkie to było... Niby początek, a i koniec, i bardziej o kolegach, niż Pako. Fanki będą zachwycone, ja mam mieszane uczucia.

Ciesze sie, ze moglam poznac cala historie Piotra Pakoslawakiego. Polecam!

Ciesze sie, ze moglam poznac cala historie Piotra Pakoslawakiego. Polecam!

Niepotrzebnie po nią sięgnęłam. Wszystko, co przeczytałam, już wcześniej wiedziałam. "Chłopaki z Gangsta Paradise" są moimi ulubionymi bad-boyami. Ta nowelka nie wprowadziła nic nowego. Szkoda mi tylko Miętusa.

Nie zawiodłam się 🙂 szkoda, że to już koniec… Lektor boski 🤩

Nie zawiodłam się 🙂 szkoda, że to już koniec… Lektor boski 🤩

Początki zawsze bywają ciężkie i tak też miał Piotr Pakosławski vel Pako. Ja polecam tak samo jak i całą serię Gangsta Paradise.

• Rok 2023
  • Przeczytane 2023