Encyklopedia Kryptowalut - Kryptospekulacje

Self Publishing
2022-12-06
2022-12-06
kryptowaluty biznes finanse krypto

Ja za wiele nowego się nie dowiedziałem, ale przynajmniej utwierdziłem w mojej aktualnej wiedzy. Jest to iodealna książka dla kogoś kto już jest trochę na rynku.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka od gościa który naganiał ludzi na różne piramidy finansowe typu waves, luna. Teraz kasy zabrakło to typ książki wydaje. Co za wstyd…

Pozycja może stanowić dobre uzupełnienie i podsumowanie wiedzy dla osób działających już jakiś czas na rynku, raczej nie jest to pozycja dla osoby która dopiero poznaje świat kryptowalut - chociaż również dla takich czytelników autor stara się wytłumaczyć podstawowe pojęcia.

Miałem wrażenie, że książka stanowi dość luźno połączony ze sobą spis notatek i przemyśleń autora - brakuje mi tutaj jakiejś lepiej zdefiniowanej tezy (poza ogólnikowym pojęciem "kryptospekulacja") w około której orbitują poszczególne tematy i rozdziały.

Na plus zdroworozsądkowe podejście autora do rynku - bez przesadnej egzaltacji, zwraca on uwagę zarówno na plusy jak i minusy rozwiązań i podejść do zarabiania na kryptowalutach, przestrzega również o zagrożeniach wynikających zarówno z dynamicznie zmieniającego się rynku jak i z błędów technicznych czy psychologii.

Na minus - w druku znalazłem kilka błędów językowych, bądź zdań które brzmiały dość topornie i siermiężnie - przydałaby się lepsza korekta.

Jeśli ktoś ogląda i docenia kanał YT prowadzący przez autora to myślę, że warto zakupić pozycje jako forma podziękowania za przygotowywane materiały.

Książkę czyta się jednym tchem. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kamil w łatwy i ciekawy sposób przedstawił pojęcia związane z kryptowalutami". Dowiemy się nie tylko o handlu krypto i pochodnymi, ale także o tym do czego może służyć cała technologia blockchain. Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Najlepsza książka o kryptowalutach jaką czytałem. Ogrom przydatnej wiedzy. Polecam

Książka napakowana informacjami z rynku kryptowalut. Prawdziwa encyklopedia informacji dla początkujących na tym rynku, dla stałych bywalców też pewnie znajdzie się jakaś ciekawostka

• Posiadam - mieszkanie
  • Pożyczone