Blue Period tom 7

Waneko
2022-09-06
2022-09-06
Karolina Dwornik
Dramat seinen okruchy życia artyści uczniowie/studenci realizm współczesność

Siódmy tom bardzo mi się spodobał. Był wciągający i nieoczywisty. Błędnie założyłem, że skoro Yatora dostał się na Geidai zaraz po liceum, to świetnie sobie tam poradzi. Byłem w szoku, gdy wykładowcy surowo ocenili jego pracę. Z jednej strony mam nadzieję, że sytuacja bohatera wkrótce ulegnie poprawie, z drugiej zaś wiem, że te porażki czynią go silniejszym. Tak czy inaczej, obserwowanie jego zmagań sprawia mi ogromną przyjemność.

NOWY ETAP SZTUKI

Morderczych zmagań ze sztuką ciąg dalszy. Co nie przeszkadza serii nadal utrzymywać charakter opowieści, jakbyśmy mieli do czynienia z poradnikiem / dziennikiem / przewodnikiem. Mimo to czyta się ją całkiem przyjemnie i chętnie do niej wracam.

Dla Yatory nadchodzi czas zmian. W końcu udało mu się dostać do Geidai i to od razu po liceum. Niezłe osiągnięcie, ale teraz czeka na niego nowy etap życia i kariery. Poznawanie nowych ludzi, nowe miejsca, nowe techniki, nowa sztuka… Jak od teraz wszystko się potoczy?

NOWY ETAP SZTUKI

• Manga