Świat nad przepaścią

Oleg Roy Wydawnictwo: Empik Go literatura obyczajowa, romans
Empik Go
2021-01-01
2021-01-01

Książka cudowna, jeszcze raz ja przesłuchań., bo wiele tam z mojego życia w każdym z bohaterów po trochę . Polecam, polecam bardzo
ZaczytanaJustyna

ZaczytanaJustyna

Nie spodziewałam się takich emocji. Bardzo dobra.

Nie spodziewałam się takich emocji. Bardzo dobra.

Skusiło mnie miejsce akcji, ponieważ bardzo lubię czytać książki osadzone w Rosji. Historia dość ciekawa lecz równie przewidywalna. Nie było w niej nic odkrywczego, ale na zimowe wieczory myślę, że można po nią sięgnąć.

Nie dałam rady, książka mnie pokonała. Przede wszystkim odrzucił mnie styl autora. Sama historia brzmiała ciekawie, ale książka jest strasznie rozwleczona.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2022
  • Audiobooks
  • Poruszające

Dodaj cytat z książki Świat nad przepaścią