Agafe

SELF-PUBLISHER, CERDRUK
2021-02-08
2021-02-08
fantasy

Okładka książki Świt_ebooków nr 6 Baribal, Leon Berg, Piotr Chmielewski, Katarzyna Chojecka-Jędrasiak, Robert Drózd, Małgorzata Gwara, Aleksandra Jursza, Łukasz Kielban, Marta Kor, Kamil Leziak, Oficyna wydawnicza RW2010, Ksenia Olkusz, Maciej Parowski, Małgorzata Karolina Piekarska, Adam Podlewski, Paulina Poniewska, Ewa Skalec, Aleksandra Smolarek, Łukasz Sporyszkiewicz, Paulina Stoparek, Katarzyna Szewioła-Nagel, Jacek Wąsowicz
Świt_ebooków nr 6 Baribal, Leon Berg,...

Pierwszy raz w moim czytelniczym życiu żałuję zakupu książki. Zdarzało mi się czytać książki, w których mi się nie podobały niektóre rzeczy, ale pierwszy raz nie podoba mi się wszystko. Postacie i interakcje między nimi są sztuczne, płaskie i irytujące. Fabuła mnie nie wciągnęła. Nawet konstrukcje zdań mnie irytowały. Z zasady kończę czytać co zaczęłam, dlatego zmęczyłam tę książkę, ale tylko i wyłącznie dlatego.

Niestety książka nie przeszła redakcji. Błędów zatrzęsienie, koszmarki stylistyczne, miejscami wynaleziona na nowo polszczyzna. Książka jest żywym przykładem jak-nie-wydawać-samodzielnie. Szkoda, bo pomysł na fabułę niezły.

Wciagajaca i ciekawa ksiazka fantasy. Inna niz wszystki

Wciagajaca i ciekawa ksiazka fantasy. Inna niz wszystki