Heartstopper: Become Human

Alice Oseman
2019-09-01
2019-09-01
lgbt komiks

Bardzo ciekawa historia w zupełnie innej odsłonie niż poprzednie części.
Interesującym było czytać o bohaterach jako robotach. Dodało to obecnemu w heartsopperze romansowi pewnego rodzaju powiewu świeżości.

Bardzo ciekawa historia w zupełnie innej odsłonie niż poprzednie części.

Chyba wolę komiksy o żywych ludziach niż mezalians robotyczny ;-)

Chyba wolę komiksy o żywych ludziach niż mezalians robotyczny ;-)

OMG. Jak to się stało że ja niewiedziałam że to sprzedają jako książkę. Czy tylko ja czytałam to na tapasie ?

Na półkach: , , , , , , , ,

Fajny dodatek, chociaż nie podobał mi się tak bardzo jak poprzednie książki.

Fajny dodatek, chociaż nie podobał mi się tak bardzo jak poprzednie książki.

Ciekawe, historia zupełnie oderwana od głownego wątku Heartstopper - w zasadzie osobna historia w realiach SF. Można przeczytać za free na tapas.io (nie znalazłem wersji drukowanej) raz z innymi epizodami i spin offami

Nick jest moim ulubionym bohaterem i proszę o więcej historii z nim!

Nick jest moim ulubionym bohaterem i proszę o więcej historii z nim!

dziwne trochę

dziwne trochę

To było troszkę średnie. Miałam nadzieję, że będzie więcej detektywistycznych wątków. Ogólnie urocze i fajnie, że w kolorze, ale jakoś tak wolę główny komiks.

Ummm no nie. Ta historia to dodatkowa część ze świata "Heartstopper" nie wnosi ona nic do fabuły. Grę Android Become Human bardzo lubię więc jak zobaczyłem to połączenie to byłem zaintrygowany. Autorka jednak rozwaliła tą historię na kawałki. Była ona tak nudna.. Nic się tam nie działo, fabuła prawie nie istniała a główni bohaterowie tak mnie irytowali, że nie wiedziałem co począć.. Dla zagorzałych fanów Heartstopper'a będzie to coś nowego jednak polecam przeczytać to po przeczytaniu wszystkich 4 części historii

Heartstopper nie mieści się w żadnej racjonalnej skali uroczości.
"I like to think we would find each other in any universe”

Heartstopper nie mieści się w żadnej racjonalnej skali uroczości.
"I like to think we would find each other in any universe”

• Po angielsku
  • Komiksy