Tamara, Taken

Okładka książki Tamara, Taken Ginger Talbot
Okładka książki Tamara, Taken
Ginger Talbot Wydawnictwo: Amazon.com Services LLC Cykl: Blue-Eyed Monsters (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Blue-Eyed Monsters (tom 1)
Amazon.com Services LLC
2018-03-23
2018-03-23
Dark Erotica BDSM Sociology > Abuse Romantic Suspense New Adult College Romance

2064

Jest to naprawdę mroczny dark i nie polecam czytać tej książki osobom , które mają wrażliwe serce.
Mogę stwierdzić,że mamy do czynienia z naprawdę cholernie mrocznym antybohaterem, którym jest w Joshua Smith, jest nieczułym, bardzo inteligentnym psychopatą, który dostaje zawsze to czego chce. Tamara moim zdaniem, była jeszcze lepszą bohaterką, choć nie jestem przekonana, by kiedykolwiek czuła się jak 19-latka, biorąc pod uwagę jej historię.
Gry umysłowe, kary, zło, ból - och, jak to zaspokoiło moje małe czarne serce. Bitwy były tak realne, terror Tamary był namacalny, czułam siniaki i bicze. Jest takie przysłowie: „Uważaj czego sobie życzysz, bo to może się spełnić.”, no i Joshua dostał to czego chciał, ale szybko przekonał się o tym,że nie chciał takiej bezmyślnej, pustej TOY jaką stworzył.
Uwielbiałam walkę Tamary. Jej wewnętrzną siłę, która utrzymywała ją silną przez tak długi czas, dopóki się nie zmieniła. A jednak historia się nie kończy, zamiast tego pojawiają się dalsze nieoczekiwane zmiany w „relacji” między Mistrzem, a jego Zabawką. Fabuła zmieniła się w sposób tak odmienny od wielu książek z tego gatunku i od początku do końca trzymała moją uwagę. Wytrwałość i silny charakter Tamary było jedyną rzeczą, która utrzymywała ją przy życiu. Nienawidzisz i kochasz Joshue jednocześnie, jest potworem , który dzięki Tamarze zaczyna zmieniać się w człowieka , który ma serce i sumienie .Jedno jest pewne,musisz przeczytać drugą część tej wspaniałej serii!

Na półkach: , , , , , ,

Początkowe moje wrażenie było takie, że to kolejna z książeczek typu psychopatyczny sadysta i jego porwana ofiara. On próbuje ją złamać, ona początkowo mu się opiera, aż w końcu mu ulega, oboje się w sobie zakochują i żyją długo i szczęśliwie. Jakże się pomyliłam. Po pierwsze on NAPRAWDĘ jest psychopatycznym sadystą, a ona nie ma zamiaru się w nim zakochiwać, nie porzucając nadziei o wolności. Zresztą po tym jak ją traktuje i co z nią wyprawia, trudno się temu dziwić. Dostrzegam tu elementy podobne do serii Stronger, on ją łamie, uzależnia od siebie i nie jest zadowolony z efektu końcowego, więc próbuje sparingami pobudzić ją dożycia i do walki. Przeszłość Joshuy jest dramatyczna. Nic dziwnego, że jest jaki jest, skoro wychowywał go taki psychopata, zabijający po kolei swoje dzieci. Tamara desperacko pragnie wolności i próbuje się od niego uwolnić i kiedy jej się to udaje, trafia w ręce jeszcze większego psychopaty, co może sprawić, że jeszcze zatęskni za Joshuą.
Zatem z niecierpliwością zabieram się za kolejną część.

• Dark
  • Thriller/sensacja