Wojsko

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-437-8
espeja

Posłuchaj opowieści dla ciekawskich świata, dla małych odkrywców i podróżników. Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem. Wesołe i mądre rymowanki zachęcą cię do zabawy. Przewracając karty książeczki, odnajdziesz wiele niespodzianek i ciekawostek.

Dino2 | 2012-10-18
Przeczytana: 14 października 2012