Siła milionerów

Okładka książki Siła milionerów Marcin Kozerawski
Okładka książki Siła milionerów
Marcin Kozerawski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Poligraf
2019-07-12
2019-07-12

Ten autor mógłby napisać poradnik oszusta i wtedy miałoby to wartość merytoryczną.

Widziałem kiedyś reportaż o autorze na TVN Uwaga, facet zrobił na mnie wrażenie, zarabia pomaga zostawiając w pomysłowy sposób kurtki zimowe na przystankach dla potrzebujących, w KRS naście wpisów, widać że działa aktywnie.
Potem chyba w tej samej stacji reportaż o setkach oszukanych emerytów którzy wykupili jakiś abonament medycznych i firma pokazała im środkowy palec - no wałek ewidentny i na dużą skalę. Co się okazuje właściciel tożsamy…
Dorwałem więc książkę by dowiedzieć się co taki umysł może myśleć, spodziewałem się samych kłamstw albo kalki z amerykańskich poradników.
No więc wielki biznesmen nie ujawnia żadnej z nazw ze swoich biznesów, ani nie wspomina jak on te miliony zdobył,.
Sama książka jest pisana przez dość prosty umysł, próbka złotych myśli:
- zmiana czasu na pieniądze przychodzi z trudem, jednak warto ten trud pojąć (potem sobie zaprzecza mówiąc, słusznie, że sprzedawanie czasu to najgorsza opcja)
- można póśc do cioci i zapytać czy pożyczy nam 3 tysiące zł, ale w ostatecznym rozrachunku to od niej zależy czy pożyczy te pieniądze czy nie (genialna myśl nie do podrobienia!)
- Adam ma koparkę (…) każda rozmowa z Adamem musi być przeprowadzana ostrożnie, gdyż złe słowo lub spojrzenie może mieć swoje konsekwencje. Koparka Adama jest najlepsza w mieście i bardzo trudno znaleźć jej zastępczynie
- Boisz się zmiany stylu życia. Będziesz musiał odmawiać znajomym. Mniej grać w FIFĘ, chodzić wcześniej spać (lol!)
- liczne przykłady na podstawie osób Kamil i Kazik, wszystkie tak na IQ w okolicach 45 max
Na koniec autor opowiada o klasach aktywów na 4 stronach tej mini ksiązki (może 1.5 A4 by z tego wyszło),jest to parafraza wikipedii na zasadzie czym są akcje, obligację, złoto, banał do kwadratu. Tak samo rozdział o technologii pokazuje że nie ma pojęcia o czym mówi
Niska inteligencja autora, przestępczy background i przede wszystkim brak pojęcia o realnym biznesie powinny być jasnym znakiem - szkoda casu.

Książka Kozerawskiego ma mniejszą wartość niż makulatura.. Jakim prawem taki typ wydaję jakąkolwiek książkę wyrządzając tyle krzywdy ludziom ! zachęcam poczytać sobie o panu Marcinie i jego spółkach ! Podam kilka z nich GERIMED - setki oszukanych starszych ludzi zaciągnięte kredyty na setki tysięcy zł obiecując opiekę medyczną której nigdy nie było ! ludzie pozostali z pozwami i dziesiątkami tysięcy długu ! Sprawa trafiła do prokuratury , Zone Energy - która niby montuje panele słoneczne setki oszukanych ludzi który nie otrzymali instalacji a co najważniejsze braku zwrotu środków ! Marcin Kozarawski i jego spółki są nastawione na oszukiwanie i wyłudzanie pieniędzy w sposób bez prawny co powoduje ogromne dramaty ludzkie... zaciągnięte kredyty , strata oszczędności życia !! Sam jestem jedną z poszkodowanych osób i przestrzegam !

Książka napisana przez oszusta który naciągnął tysiące emerytów prowadząc firmy medyczne i nie wywiązywał się z umowy. Firmy często były zakładane na słupów , co zresztą dzieje się do dziś dnia. Ludzie zostali z niczym na lodzie a sam gość ma długi wszędzie gdzie jest to mozliwe. Teraz jest cichym wspólnikiem w firmie ZoneEnergy i dalej kręci lody. O to cała siła milionerów i prawda o nich

Fantastyczna książka, bardzo przyjemnie się ją czyta ! Polecam każdemu :)

Fantastyczna książka, bardzo przyjemnie się ją czyta ! Polecam każdemu :)

Książka bardzo wartościowa, autor podaje same fakty , nie koloryzuje jak większość osób .
Warto przeczytać

Warto przeczytać

• Kupić_Papier
  • Business
  • Finanse

Dodaj cytat z książki Siła milionerów