Zabawa w kotka i myszkę #1

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Zabawa w kotka i myszkę (tom 1) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
窮鼠はチーズの夢を見る (Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru)
+18, dramat, romans, boys love, josei, yaoi, kotori
komiksy
Anezka

Kyouichi spotyka po latach kolegę ze studiów. Okazuje się, że Imagase jest detektywem, któremu żona Kyouichiego zleciła śledztwo mające na celu potwierdzić lub wykluczyć jego zdradę. Imagase proponuje układ: w zamian za zatajenie niewygodnych faktów Kyouichi musi pozwolić mu na pocałunki. Czy mężczyzna, który do tej pory nie potrafił podjąć ani jednej decyzji, będzie w stanie wybrnąć z takiej sytuacji? Oto nowe, wzbogacone o niepublikowany wcześniej rozdział, wydanie komiksu Setony Mizushiro. Bezgranicznie smutna historia opowiadająca o przepełnionej rozpaczą miłości i odrzuceniu.

źródło opisu: https://mangastore.pl/zabawa-w-kotka-i-myszke-1-p-2877.html

źródło okładki: https://mangastore.pl/zabawa-w-kotka-i-myszke-1-p-2877.html

Regalia | 2019-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2019

Niezdecydowanie i nijakość - tak można powiedzieć o bohaterach, choć nie do końca o mandze. Jeden bohater jest "zbyt miły" i nie odmawia żadnej kobiecie, czyli (mówiąc po mojemu), nie odmawia żadnej, bo mu zależy na seksie. A drugi zrobi wszystko, by z tym chłopem być (bo ja nie wiem jak nazwać to, iż mówi facetowi, żeby był z nim aż do chwili znalezienia sobie panny). Zdrada na potęgę kwadratową. Najdziwniejsze jest to, że kiedyś czytałam tę mangę online i podobała mi się. Teraz mam mieszane odczucia po płytkości historii i dobrych wspomnieniach...

Anezka | 2019-04-17
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 17 kwietnia 2019

Na taką końcówkę czekałam. Nie miałabym nic przeciwko temu, aby 2 tom był cały taki jak końcówka.

Na półkach: Przeczytane, Manga

no no (mlaska z zadowoleniem)

Niko | 2013-07-31
Na półkach: Przeczytane, Manga, Yaoi
Przeczytana: 31 lipca 2013

Jedno z najlepszych yaoi jakie czytałam.
Nie powiela typowych schematów tego gatunki - uke wyglądający jak dziewczyna, później się zakochuje, płacze na każdym kroku itp.
Akcja trzymając w napięciu, bardzo realistyczna historia, Polecam ;)