Zabawa w kotka i myszkę #2

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Zabawa w kotka i myszkę (tom 2) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
俎上の鯉は二度跳ねる (Sojou no Koi wa Nido Haneru)
manga, yaoi, dramat, romans, okruchy życia
komiksy
Niko

Po rozwodzie Kyouichi pozostaje w związku z Imagase, choć cały czas jest przekonany, że bycie z mężczyzną to jedynie etap przejściowy, a prawdziwe szczęście jest w stanie odnaleźć tylko u boku kobiety. Pojawienie się młodej i pełnej uroku Tamaki może być początkiem końca jego homoseksualnego układu.

źródło opisu: https://mangastore.pl/zabawa-w-kotka-i-myszke-2-p-3146.html

źródło okładki: https://mangastore.pl/zabawa-w-kotka-i-myszke-2-p-3146.html

Julia | 2019-09-10
Na półkach: Przeczytane, (M) Posiadam
Przeczytana: 10 września 2019

To była zwyczajna nuda. Nawet pominęłam środkową jedną trzecią mangi, ponieważ od nowa przerabialiśmy to samo. Te niezdecydowanie bohaterów zaczyna działać na nerwy, ponieważ nie zawiera żadnych głębszych przemyśleń odnośnie ich samych, a przypomina jedynie lanie wody podczas wywołania do odpowiedzi na lekcji. Ciągle te same wymuszone problemy. Całość możnaby wręcz powiedz widzieć, że robiona lekko na siłę.

Na półkach: Przeczytane, Manga

coś podobnego. hoho