Poza autorytetem ? : społeczeństwo polskie w sytuacji anomii

Wydawnictwo: Key Text
Desolation94

Książka dotyczy kryzysu wartości, jaki nurtuje nasze społeczeństwo od ponad dwudziestu lat. Wynika z niej, że powszechne odrzucenie autorytetu, przybierając nieraz dramatyczne formy, jest jednym z istotnych znamion tego kryzysu. Ale czy tak naprawdę Polacy odrzucają autorytet? Czy nie ożywia ich tęsknota za nim i swoisty „głód wartości”? Czy nie chcieliby odbudowy autorytetu i stojącego za nim ładu moralnego? Czy potrafią żyć „poza autorytetem”?

źródło opisu: http://www.keytext.com.pl/?isbn=8390023458

źródło okładki: http://www.keytext.com.pl/?isbn=8390023458

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!