Kocham ciebie, mamo

Wiersze dla mam zilustrowane przez Krzysztofa Zeydler-Zborowskiego

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Sosenka | 2014-07-16

Książka z dzisiejszej recenzji, jest niezwykła. Z wielu powodów. Pierwszym jest to, że to zbiór wierszyków dla wszystkich, z głównym przeznaczeniem dla wszystkich Mam. Chociaż treść jest niezwykle prosta, mówi o rzeczach bardzo ważnych, codziennych. To przede wszystkim próba odzwierciedlenia miłości do matki, jaka odczuwa każde dziecko. Drugim powodem jest natomiast sposób wydania książeczki, który zachwycił mnie od razu.
Przyznam szczerze, że oglądając książki na księgarniach internetowych i wydawnictwach, nigdy nie zwracam uwagi na detale dotyczące wydania. Interesuje mnie jedynie treść. Dlatego też bardzo mile zaskoczyło mnie to, że "Kocham Ciebie, Mamo" to wiersze wydane w twardej oprawie, w wąskiej ale długiej. Taki sposób wydania jest dzisiaj coraz rzadszy, chociaż kiedyś był najczęstszy. Do tej pory uważam, że kiedyś bajki i wiersze były tworzone piękniej niż dzisiaj. Tutaj z kolei wędrujemy do trzeciego powodu, dla którego ta książka jest wspaniała. Są to ilustracje....

Drobinka | 2017-10-25
Przeczytana: 25 października 2017

Wiersze przyjemne, ale najlepsze w tej książce są: format (wąska, długa, w twardej oprawie) i ilustracje. To sprawia, że jest to bardzo dobra pozycja na prezent dla mam.

Abdita | 2018-12-20
Przeczytana: 01 stycznia 2019