Wylecz PCOS

Tłumaczenie: Aleksandra Żak
Wydawnictwo: Znak Literanova
poradniki
Mirka

Wylecz PCOS to niezbędny, oparty na licznych badaniach poradnik, który pokaże ci, jak żyć z PCOS i zwalczyć jego objawy. Amy Medling pomogła tysiącom kobiet odzyskać kontrolę nad zdrowiem i życiem obarczonym PCOS. Teraz odmieni życie kolejnych łatwym do zrealizowania planem” – dr Izabella Wentz, autorka bestsellera Hashimoto PCOS to zespół objawów, który może dotknąć każdą z nas. Niestety,...

PCOS to zespół objawów, który może dotknąć każdą z nas. Niestety, często bywa źle diagnozowany i źle leczony. Powoduje wahania nastrojów, tycie, osłabienie, problemy ze skórą i wiele innych dolegliwości. Prowadzi też do kłopotów z płodnością.

Można jednak w naturalny sposób pokonać jego objawy!

Oto plan na 21 dni, który pokaże ci, jak dzięki:
• diecie
• ćwiczeniom
• i zmianie sposobu myślenia pokonać PCOS i znów w pełni cieszyć się życiem.

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,121029,Wylecz-PCOS

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,121029,Wylecz-PCOS