kryminał
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelnikó. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

KiRu | 2014-08-02

Kwintesencja mojego dzieciństwa. To były czasy kiedy czytało się te książki jedna po drugiej - noc w noc :)

Kiti | 2015-07-02

Alfred Hitchcock zachwycił mnie swoimi kryminałami już kilkanaście lat temu. Pamiętam, jak wówczas zaczytywałam się w jego publikacjach. Postanowiłam sprawdzić, czy po tylu latach wywrą na mnie podobne wrażenie.

Jupe, Pete i Bob razem z ojcem drugiego z nich wybrali się na spotkanie, na którym jeden z biznesmenów podobno miał ogłosić upadłość firmy. Na miejscu okazało się, że podpisuje on kontrakt z księciem na grające długopisy. Od tej pory jego firma miała stać się bogata. Nie przewidział tego, że książę ze swoimi towarzyszami zechcą porwać jego córkę, gdy nie spełni wszystkich warunków umowy.

Po przeczytaniu ,,Jak w komiksie..." skusiłam się na ,,Brudny interes". Nie jest to kolejna część serii, ale w niczym to nie przeszkadza, bo te książeczki można czytać niezależnie. W przypadku tej publikacji już od początku podejrzewałam, jak zakończy się ta sprawa, pewnych faktów się domyśliłam, jednak nie odebrało mi to przyjemności z lektury. Już od samego początku sytuacja jest dość...

masterwolume | 2011-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

super książka

Wiktor Bogacki | 2016-05-01