Android. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane programowanie aplikacji

Wydawnictwo: Videopoint
LubimyCzytać

Przyszłość informatyki mieści się w małych, przenośnych urządzeniach noszonych w kieszeni. Ich moc rośnie, rosną też wymagania użytkowników. Jeśli chcesz im sprostać, nie czekaj, tylko ruszaj z nami — obieramy kurs na projektowanie aplikacji pod Androida! Co Cię czeka w trakcie naszego szkolenia? Podczas pracy ze szkoleniem Android. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane programowanie...

Co Cię czeka w trakcie naszego szkolenia?

Podczas pracy ze szkoleniem Android. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane programowanie aplikacji poznasz nowoczesne techniki wytwarzania aplikacji dla Androida i zaznajomisz się z najpopularniejszymi bibliotekami tej platformy, takimi jak Retrofit, RxJava, Realm, ButterKnife. Projektując swoją aplikację, będziesz pracować z Android Studio oraz licznymi pluginami i narzędziami wspomagającymi programistę. Co więcej, uczestnicząc w szkoleniu, nauczysz się też analizować aplikację pod kątem wydajności.
Kurs kończy się na poziomie zaawansowanym. Jego uważny słuchacz będzie potrafił samodzielnie zaprojektować aplikację pod Androida, będzie też umiał używać podstawowych komponentów systemu, tj. Activity, Fragment, Service. Uwaga — by móc skorzystać z kursu, trzeba dobrze znać język Java. Zatem do dzieła!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!