Dyskusje o książce Kilmeny ze Starego Sadu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
44 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20322
7 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
Pokazuje 6 z 10