Okładka książki Wiatr z księżyca

Nasza Księgarnia
typ
papier
Agnieszka
7,45 (11 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Przygody sióstr, Dory i Flory, które bardzo usiłują być grzeczne, ale rzadko im to wychodzi.
Ilustrował Zbigniew Lengren.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2010-02-02

Bardzo przyjemna i niezwykle zabawna książka mojego dzieciństwa.
Sporo magii, dziewczynki zamienione w kangury i mnóstwo innych dziwności.

Galene | 2013-09-01

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica