Jajo

Seria: Do Uszka Maluszka
Wydawnictwo: Skrzat
Indianka

Pies i kot znaleźli duże jajko. Czekają, co się z niego wykluje. Hau, hau! Miau! Ojej! Kim będzie ich nowy przyjaciel?
"Do Uszka Maluszka" dedykujemy wszystkim małym odkrywcom, którzy chcą poznawać świat pełen dźwięków! Za sprawą mnóstwa różnorodnych onomatopei dziecko będzie mogło usłyszeć otaczającą je rzeczywistość, a dzięki wyrazistym i uroczym ilustracjom dowie się, jak ona wygląda.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Magda | 2018-05-09
Przeczytana: 22 kwietnia 2018

“Do uszka maluszka” to również fantastyczne narzędzie w ręku rodzica, który szuka pomysłu na zabawę w każdych okolicznościach (na spacerze, w podróży, w kolejce) i o każdej porze (na dzień dobry, do zupki, na dobranoc). Naśladowanie dźwięków to wielka frajda dla małych odkrywców, zwłaszcza gdy mogą je zobaczyć na wyraźnych i zabawnych ilustracjach.
Recenzja w całości: http://mamao.pl/uszka-maluszka-czyli-lubudu-szast-prast-szuru-buru/