religia
Iza

Książka Święta Rita. Wspomożycielka w sprawach trudnych i beznadziejnych autorstwa Doroty Niedźwieckiej to wyjątkowa publikacja, która zyskuje ogromną popularność. Za pośrednictwem uruchomionej w maju 2016 roku strony internetowej swietarita.org blisko 2500 osób zamówiło już publikację przybliżającą polskiemu czytelnikowi postać tej niezwykłej świętej.

źródło opisu: https://www.piotrskarga.pl/swieta-rita--wspomozyci...(?)

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Iza | 2018-07-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religia
Przeczytana: maj 2018

Książkę przeczytałam już jakiś czas temu. W piękny sposób przedstawia niezwykłą osobę jaką była Święta Rita. Książka warta poznania.

Ania | 2018-02-19

Książkę tę poznałam dzięki swojej pacjentce w oś przeczytać tę książkę i dowiedzieć się czegoś nowego o Świętej Ricie. Okazało się ,że do tej pory nie wiele o niej wiedziałam. Dlatego cieszę się ,że książka ta wpadła mi w ręce.

Taiteilijan | 2018-01-03
Przeczytana: 16 stycznia 2018