Nowy auto katalog 1999/2000

Okładka książki Nowy auto katalog 1999/2000 praca zbiorowa
Okładka książki Nowy auto katalog 1999/2000
praca zbiorowa Wydawnictwo: Motor-Presse Polska Sp. z o.o. Seria: Nowy auto katalog motoryzacja
motoryzacja
Nowy auto katalog
Nowy auto katalog 1999/2000
Motor-Presse Polska Sp. z o.o.
1999-01-01
1999-01-01

Katalog, który ukazuje stan motoryzacji na początku trzeciego tysiąclecia naszej ery, na początku XXI wieku. Jest bogato ilustrowany i pozwala na zapoznanie się z ofertą najważniejszych na świecie producentów samochodów osobowych w roku 1999 i 2000.
Publikację rozpoczyna przedmowa i spis treści ze szczegółowym zastawieniem marek samochodów. Największą część wydawnictwa zajmuje katalog samochodów seryjnych. Jest to przegląd aut oferowanych przez producentów w sezonie 1999/2000 ze szczególnym uwzględnieniem nowych w tym czasie modeli i wersji. Kolejną częścią są dane techniczne przedstawione w tabelach. W tej części czytelnik znajdzie podstawowe dane dotyczące samochodów seryjnych, wzbogacone o adresy producentów aut poszczególnych marek. Trzecia część przedstawia samochody nietypowe. Krótka oferta najpopularniejszych małych firm produkujących samochody lub tuningujących samochody seryjne oraz ich adresy. Na końcu część dotycząca produkcji aut na świecie na przełomie wieków i ceny nowych aut na rynku polskim oraz tabela z adresami i telefonami producentów samochodów i przedstawicielstw handlowych w Polsce.
Katalog z górnej półki z około 2000 samochodów z całego świata. Dobrze podsumowuje wiek XX i znakomicie rozpoczyna motoryzacyjny wiek XXI. Dla fanów motoryzacji, dla miłośników samochodów i tym podobnych czytelników to super publikacja. Znaczące wydawnictwo motoryzacyjne końca wieku dwudziestego i początku dwudziestego pierwszego. Przyznaje mnóstwo gwiazdek, publikacja na to zasługuje i kropka.

Dodaj cytat z książki Nowy auto katalog 1999/2000