Nowy auto katalog 1999/2000

Seria: Nowy auto katalog
Wydawnictwo: Motor-Presse Polska Sp. z o.o.
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nowy auto katalog 1999/2000
motoryzacja

Katalog prezentujący samochody osobowe produkowane na przełomie XX i XXI wieku na świecie.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-31

Katalog, który ukazuje stan motoryzacji na początku trzeciego tysiąclecia naszej ery, na początku XXI wieku. Jest bogato ilustrowany i pozwala na zapoznanie się z ofertą najważniejszych na świecie producentów samochodów osobowych w roku 1999 i 2000.
Publikację rozpoczyna przedmowa i spis treści ze szczegółowym zastawieniem marek samochodów. Największą część wydawnictwa zajmuje katalog samochodów seryjnych. Jest to przegląd aut oferowanych przez producentów w sezonie 1999/2000 ze szczególnym uwzględnieniem nowych w tym czasie modeli i wersji. Kolejną częścią są dane techniczne przedstawione w tabelach. W tej części czytelnik znajdzie podstawowe dane dotyczące samochodów seryjnych, wzbogacone o adresy producentów aut poszczególnych marek. Trzecia część przedstawia samochody nietypowe. Krótka oferta najpopularniejszych małych firm produkujących samochody lub tuningujących samochody seryjne oraz ich adresy. Na końcu część dotycząca produkcji aut na świecie na przełomie wieków i ceny...

Na półkach