Zgłosuj na książki roku 2017

Papużki nierozłączki. Bajki bez barier cz.XIX Porażenie mózgowe

Cykl: „Bajki bez barier” (tom 19) | Seria: „Bajki bez barier”
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” Szklarska Poręba

Emilia i Wiktoria są bliźniaczkami. Mają takie same zielone oczy, jasne włosy i kilka piegów na nosie, jednak nawet kiedy ubiorą się tak samo, łatwo je rozróżnić. Czy łatwo jest mieć niepełnosprawną siostrę? I jak wielka jest siła siostrzanej miłości? ,,Papużki nierozłączki'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika z porażeniem mózgowym, pomaga poznać i...

,,Papużki nierozłączki'' to bajka psychoedukacyjna, która wprowadza dzieci w świat rówieśnika z porażeniem mózgowym, pomaga poznać i zaakceptować inność. Może być wsparciem dla rodziców i nauczycieli w rozmowach na temat chorób i niepełnosprawności z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym.

źródło opisu: http://swiatelkodladzieci.pl

źródło okładki: http://swiatelkodladzieci.pl