Zagadka wszechczasów - rozwiązana

Wydawnictwo: Poligraf

„Zagadka wszech czasów – rozwiązana” porusza niezwykłe kwestie dotyczące nieodkrytych dotąd tajemnic liczb pierwszych i bliźniaczych, ich rozmieszczenia oraz słabego i mocnego przypuszczenia Goldbacha, które zaprzątają największe umysły świata. Odkrywa ukryte za kakofonicznym chaosem nadzwyczajne piękno i harmonię układu liczb pierwszych, wyrażający się w ściśle określonym stosunku liczb pierwszych do ich iloczynów, co jest odbiciem odwiecznie zakodowanego w nich ładu.
Kto przeczyta tę książkę do końca, ten dowie się, jaki nadzwyczajny ład i harmonia panują w świecie liczb pierwszych i bliźniaczych zamiast chaosu.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl