(Nie) bój się Boga. Co Biblia mówi o lęku?

Wydawnictwo: WAM
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia

365 razy na kartach Biblii Pan Bóg powtarza "Nie lękaj się" Pismo Święte to księga pełna bohaterów takich jak my, doświadczających strachu i radości, smutku i obaw, także w relacji do Boga. Czym jest tak naprawdę bojaźń Boża? Jak ją rozumieć, by nas zbliżała, a nie oddalała od Boga? Danuta Piekarz, wędrując po kartach Pisma Świętego, odkrywa emocje towarzyszące ludziom w kontaktach z Bogiem....

365 razy na kartach Biblii Pan Bóg powtarza "Nie lękaj się"

Danuta Piekarz, wędrując po kartach Pisma Świętego, odkrywa emocje towarzyszące ludziom w kontaktach z Bogiem. Z dużą wrażliwością pokazuje, czym jest lęk w Biblii i w jaki sposób możemy go przeżywać w codzienności.

Każdego ranka Bóg kieruje do nas zachętę: Nie bój się!

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl

Nielotna | 2017-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2017

Niepozorna książka, która pojawiła się w odpowiednim momencie odpowiadając na moje pytania. Do przeczytania kilka razy i powrotu w przypadku wątpliwości. Nie bój się :)

Bruno | 2017-10-30
Przeczytana: 14 listopada 2017