Zadbany ogród

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Na ratunek ogrodowi Pielęgnowanie ogrodu zawsze wiąże się z jakimś problemem: za mała lub za duża działka, zbyt wiele zacienionych lub nadmiernie nasłonecznionych miejsc, zarośnięte rabaty, zapuszczony trawnik, rozrośnięte pnącza lub nieurodzajna gleba. Autor poradnika podpowiada, jak sprostać tym wyzwaniom, a wady ogrodu zmienić w jego zalety. Amatorzy dowiedzą się, jak należy zaplanować...

Na ratunek ogrodowi

Pielęgnowanie ogrodu zawsze wiąże się z jakimś problemem: za mała lub za duża działka, zbyt wiele zacienionych lub nadmiernie nasłonecznionych miejsc, zarośnięte rabaty, zapuszczony trawnik, rozrośnięte pnącza lub nieurodzajna gleba. Autor poradnika podpowiada, jak sprostać tym wyzwaniom, a wady ogrodu zmienić w jego zalety. Amatorzy dowiedzą się, jak należy zaplanować ogród lub go odświeżyć, a bardziej doświadczeni ogrodnicy poznają metody pozwalające utrzymać ogród w jeszcze lepszym stanie. * Jakie rośliny dobrze rosną na suchych stanowiskach* Jak zaplanować ogród o dużym zacienieniu* W jaki sposób przygotować glebę pod trawnik* Jak skuteczne pozbyć się chwastów* W jaki sposób przycinać przerośnięte krzewy* Jaki żywopłot skutecznie ochroni przed wiatrem* Jakie rośliny stanowią dobrą ochronę przed słońcem

DOROTA ANTOSZCZUK | 2013-03-03
ewasia | 2016-07-19