Życie Jezusa. Ilustrowane dzieje. Opowieść według czterech Ewangelii

Tłumaczenie: Iwona Slawik
Wydawnictwo: Buchmann Sp. z o.o.
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Illustrated Life of Jesus
Jezus, chrześcijaństwo, Ewangelia
religia
Rege

Pierwsze nowiny o Jezusie przekazywano sobie z ust do ust. W czterech Ewangeliach spisywano opowiadania o Jezusie Chrystusie, tak jak były one zapamiętywane i przekazywane w formie ustnej. Z biegiem czasu Ewangelie rozrosły się i przybrały formę, w jakiej dzisiaj je czytamy w Nowym Testamencie. Ta książka opowiada o życiu, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa poprzez wymieszane fragmenty z...

Ta książka opowiada o życiu, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa poprzez wymieszane fragmenty z Ewangelii i dzieła sztuki.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Rege | 2017-06-18

Czuję niedosyt obrazów,choć jest ich tu wiele i to mało znanych.

Na półkach