Ilustrowana Biblia dla dzieci

Wydawnictwo: Egmont Polska
Children`s Illustrated Bible
historie biblijne
Velvet

ILUSTROWANA BIBLIA DLA DZIECI to nowa, zbeletryzowana wersja Pisma Świętego, przygotowana bardzo starannie i przeznaczona dla młodych czytelników. Zawiera ponad 130 opowieści ze Starego i Nowego Testamentu. Autorka, Marjorie Newman, zachowując wierność oryginałowi przybliża dzieciom Biblię w sposób niezwykle interesujący i sugestywny. Wspaniałe ilustracje Michaela Codda pobudzają wyobraźnię...

Autorka, Marjorie Newman, zachowując wierność oryginałowi przybliża dzieciom Biblię w sposób niezwykle interesujący i sugestywny. Wspaniałe ilustracje Michaela Codda pobudzają wyobraźnię czytelnika i pomagają mu odtworzyć tak odległe w czasie wydarzenia.
Dzięki zamieszczonej na początku każdej opowieści odsyłaczom do właściwych ksiąg, rozdziałów i wersetów Pisma Świętego, młodzi czytelnicy - zachęceni lekturą ILUSTROWANEJ BIBLII DLA DZIECI - będą mogli z łatwością sięgnąć do pełnego wydania "księgi nad księgami".

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont Poland, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie