MySQL. Ćwiczenia

Wydawnictwo: Helion
8371978847

MySQL to jeden z najpopularniejszych systemów obsługi relacyjnych baz danych. Działa on w wielu systemach operacyjnych i, co ważne, jest darmowy. Inne zalety MySQL to: prostota obsługi, sterowniki do wielu języków programowania i duża wydajność. Wszystko to sprawiło, że MySQL stał się podstawą funkcjonowania tysięcy serwisów internetowych na całym świecie. Jeśli chcesz tworzyć profesjonalne strony internetowe, sięgnij po tę książkę. Krok po kroku, przy pomocy praktycznych ćwiczeń, objaśnia ona wszystkie tajemnice tego systemu:
• Instalacja i konfiguracja MySQL
• Tworzenie i usuwanie baz danych
• Tworzenie tabel
• Modyfikowanie i usuwanie rekordów
• Praca z indeksami
• Pisanie zapytań SQL
• Przykłady użycia funkcji MySQL
• Konfigurowanie uprawnień i zarządzanie użytkownikami

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/mysql-cwiczenia-marek-nowakowski,cwmsql.htm

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/mysql-cwiczenia-marek-nowakowski,cwmsql.htm

Karolina-i-Karol | 2017-05-20
Na półkach