Zgłosuj na książki roku 2017
albumy
jagarkar

Album opowiada fabularyzowane, fotograficzne historie, w których główną role grają zwierzęta m.in.: wilk, ryś, kruk, żubr, a nawet mrówka. Opowieść rozpoczyna się prologiem, następnie Czytelnik zapoznaje się z 10 historiami – opowieściami o zwierzęcych bohaterach z Puszczy Białowieskiej. Są partie narratora, opisy konstrukcji filmowej, a także kulisy produkcji wieloletniego serialu realizowanego przez twórców na potrzeby TVP S.A. – „Saga Prastarej Puszczy”.

źródło opisu: https://wrotapodlasia.pl/

źródło okładki: https://wrotapodlasia.pl/