The End of Our Story

Wydawnictwo: HarperTeen
angielski
TinTincia

Bridge i Wil byli ze sobą związani przez całe życie. Pod gorącym słońcem Florydy, przeszli z pływających ze sobą dzieciaków do nastolatków wykradających sobie pocałunki pomiędzy lekcjami. Ale kiedy Bridge zdradza Wila w pierwszej klasie, niszczy zarówno jego serce, jak i całą ich znajomość. Niedługo potem rodzina Wila zaczyna cierpieć z powodu nagłej straty i Bridge wraca, by stanąć u boku Wila. Jednak kiedy oboje starają się uleczyć stare rany i znów się w sobie zakochać, zaczynają odkrywać, jak bardzo się zmienili przez ten rok.

źródło opisu: http://bookgeek.pl/2017/04/10/co-czyta-mloda-zagranica-kwiecien-2017/

źródło okładki: http://bookgeek.pl/2017/04/10/co-czyta-mloda-zagranica-kwiecien-2017/

natalas_97 | 2017-08-11
misia0606 | 2017-08-05